با دستور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو مشکل روشنایی ورودی روستای قلعه جوق مابین روستای قلعه جوق تا مسجد المهدی محله قره کورپی بعد از انتظار چند ساله حل شد
این عملیات به متراژ 420 متر با کابل خودنگهدار و با اعتباری بالغ 170 میلیون تومان توسط شرکت توزیع برق شهرستان ماکو اجرا شده است .
  • دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 ساعت 22:00
رئیس جدید آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ماکو معارفه شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ مراسم تکریم و معارفه رئیس آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ماکو با حضور دکتر صلاح خان احمدزاده مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی در محل فرمانداری ماکو برگزار شد.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 09:11
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
به همت مامورین گمرک بازرگان در فروردین ماه سال جاری 61 کیلو گرم و نیروی انتظامی 1 کیلو و 11 گرم مواد مخدر در شهرستان ماکو کشف و ضبط شده است
جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 12:00
به اطلاع مردم شریف شهرستان ماکو می رساند
جهت دریافت وقت ملاقات با دکتر معتمدیان، استاندار محترم آذربایجان غربی می توانید با شماره تلفن 111 تماس حاصل نمایید
همچنین حسب دستور مقام عالی استان مبنی بر تسهیل ملاقات شهروندان، پس از دریافت وقت ملاقات می توانید از طریق ویدئوکنفرانس که در محل فرمانداری شهرستان ماکو برگزار می گردد با استاندار آذربایجان غربی ارتباط مستقیم برقرار کنید.
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 09:09
آلبوم تصویری / ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ماکو
دیدار چهره به چهره نادر کاظمی ، فرماندار شهرستان ماکو با تعدادی از اقشار مختلف مردم
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 09:05
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
همه دستگاه‌ها باید نسبت به حفاظت از محیط زیست و تحویل آن به آیندگان تلاش نمایند
جلسه کارگروه مدیریت مخاطرات زیست محیطی شهرستان ماکو به مناسبت هفته زمین پاک به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ، سعید شهند مدیرکل محیط زیست استان آذربایجان غربی ، معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد و مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • سه شنبه 29 فروردین 1402 ساعت 11:00