بمناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری ( س ) و بزرگداشت روز پرستار ؛
اهدای شاخه گل توسط فرماندار شهرستان ماکو به پرستاران درمانگاه جمعیت هلال احمر ماکو
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 21:30
بمناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری ( س ) و بزرگداشت روز پرستار ؛
اهدای شاخه گل توسط فرماندار شهرستان ماکو به پرستاران بیمارستان فجر ماکو
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 21:00
برگزاری جلسه هم اندیشی هیات های ورزشی شهرستان ماکو
ب جلسه هم‌اندیشی هیات های ورزشی شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور جمعی از رؤسای هیات های ورزشی شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 18:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
پرستاران با تلاش‌های بی‌شائبه خود علاوه بر التیام جسم بیمار با صبر و حوصله و زحمت فراوان نیازهای روحی بیمار را مرهم می نمایند
مراسم تجلیل از پرستاران نمونه شهرستان ماکو ، بمناسبت گرامیداشت روز میلاد اسوه صبر و استقامت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و اعضای شورای اداری شهرستان و جمعی از پزشکان و پرستاران در محل سالن اجتماعات بیمارستان فجر ماکو برگزار شد .
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 13:00
برگزاری ملاقات مردمی نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو با هدف توجه به نیازها و رفع مشکلات شهروندان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو در راستای تبیین اهداف دولت و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و تأکیدات مقام عالی استان مبنی بر استمرار تعامل مردم و دولت و پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات هم‌وطنان عزیز و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم با مسئولین و مدیران دستگاه‌های اجرایی در ادامه برنامه های ملاقات مردمی به منظور رسیدگی به مشکلات آنها بصورت چهره به چهره از ساعت 8 صبح الی 12 با شهروندان دیدار و گفتگو کرد .
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 09:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
پایگاه ثابت انتقال خون شهرستان ماکو در ساختمان اورژانس بیمارستان قدس قدیم مستقر خواهد شد
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو به همراه دکتر مجتبی قهرمان رضائیه مدیرکل سازمان انتقال خون استان آذربایجان غربی از ساختمان اورژانس بیمارستان قدیم قدس ماکو بازدید بعمل آورد .
  • سه شنبه 8 آذر 1401 ساعت 11:30
دیدار دکتر مجتبی قهرمان رضائیه مدیرکل سازمان انتقال خون استان آذربایجان غربی با نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این دیدار ضمن تشکر از مدیر کل سازمان انتقال خون استان آذربایجان غربی جهت صدور مجوز پایگاه انتقال خون ثابت برای شهرستان ماکو گفت : با استقرار پایگاه انتقال خون ثابت در شهرستان ماکو در تلاش هستیم تا روند خون گیرى از عموم مردم در شان مردم شهرستان ماکو باشد .
  • سه شنبه 8 آذر 1401 ساعت 10:44