رئیس جمهور در جمع پرشور مردم خوی
ملت ایران پاسخ اصلی آمریکا را در22 بهمن خواهد داد/ دشمنان با فشار اقتصادی قادر نیستند ملت ایران را از مسیر استقلال و آزادی برگردانند/ شکست مستکبران در منطقه، ناشی از ایستادگی کل ملتهای منطقه است
رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا خیال می کرد با فشار چند ماهه ملت ایران تسلیم می شود، اظهار داشت: نمی گذاریم فشارهای آمریکا و مزدورانش برای مردم مشکلات بزرگ ایجاد کنند و هرگز در برابر فشار دستها را بالا نخواهیم برد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 08:00
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی :
با استقبال فرماندار و اعضای شورای اداری دکتر اردکانیان وزیر نیرو و نماینده ویژه رئیس جمهور وارد شهرستان ماکو شد.
همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی ، دکتر اردکانیان وزیر نیرو و نماینده ویژه رئیس جمهور با استقبال فرماندار و اعضای شورای اداری وارد شهرستان ماکو شد .
  • دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 12:55
فرماندار شهرستان ماکو :
بهترین راه برای مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از آن ، آموزش مهارتهاتی زندگی و شناخت صحیح از مقوله اعتیاد و مواد مخدر است .
صبح امروز بمنظور توانمند سازی و افزایش دانش عموم در خصوص مواد مخدر و در گروه خانواده های مددجویان زندان ماکو ، دوره آموزشی پیشگیری از این مواد خانوانسوز با حضور فرماندار ، امام جمعه ، اعضای انجمن حمایت از زندانیان و خانواده ها در محل کانون امام علی (ع) ماکو برگزار شد.
  • دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 13:23
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار :
برند سازی محصولات تولیدی گام اساسی در توسعه مشاغل خانگی است .
پیش از ظهر امروز جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین و فعال در زمینه مشاغل خانگی به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط و بانوان در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .
  • دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 11:00
فرماندار شهرستان ماکو :
تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای روستائیان ، از مهمترین اولویت های کاری در روستاهای فاقد دهیاری است .
جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای فاقد دهیاری شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .
  • جمعه 11 آبان 1397 ساعت 14:30