نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
حمایت از انجام کارهای فرهنگی نظیر ترویج فرهنگ کتابخوانی باید سرلوحه کار همه مسئولین باشد
دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماکو به همراه روسای کتابخانه های مشارکتی شهرستان با فرماندار ماکو به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 11:00
در راستای اجرای مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو
بازدید نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو از پروژه گازرسانی به روستاهای مسیر قره خاچ ، ترکان ، دیبک و بارون
پروژه گازرسانی شرکت گاز استان آذربایجان غربی به روستاهای مسیر قره خاچ ، ترکان  ، دیبک و بارون که از مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو می باشد ، به طول 31 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان در دولت سیزدهم کلنگ زنی و آغاز شده که تاکنون با 8 درصد پیشرفت فیزیکی حال انجام است .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 10:00
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار ماکو :
فروش نان بربری با آرد یارانه ای در بعد از ظهر با قیمت بالاتر از 3000 تومان ممنوع بوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد
جلسه بررسی مسائل و مشکلات نانوایان شهرستان ماکو به ریاست رضایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار ماکو و با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، مسئولین و نانوایان در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 09:00
ملاقات مردمی و چهره به چهره نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو با مردم روستای اورنلر
ملاقات مردمی و چهره به چهره نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو با مردم روستای اورنلر با حضور اشرفی معاون حفاظت و بهره برداری سازمان آب منطقه ای استان آذربایجان غربی و ادارات جهاد کشاورزی و امور آب ، در راستای رفع مشکلات مردمی و ارتقاء رضایتمندی عمومی از عملکرد دولت مردمی و نیز بهبود کیفیت پاسخگویی مدیران در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 16:00
بازدید نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو از واحدهای صنعتی نیمه فعال و راکد در شهرک صنعتی ماکو
صبح امروز یکشنبه 22 آبان 1401 ، نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی با حضور در شهرک صنعتی ماکو از تعدادی از واحدهای صنعتی نیمه فعال و راکد بازدید و به منظور بررسی و رفع مشکلات آنها با مدیران واحدهای صنعتی گفنگو کردند.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 10:30
فرماندار شهرستان ماکو :
در یکسال گذشته حدود 1205 کیلو گرم انواع مواد مخدر در شهرستان ماکو کشف و ضبط شده است
بعد از ظهر امروز شنبه 21 آبان 1401 ، هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور دکتر رامین موحد دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان غربی و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد .
  • شنبه 21 آبان 1401 ساعت 18:00
افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت سی امین هفته کتاب در شهرستان ماکو
بعد از ظهر امروز ، با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو ، امام جمعه ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ، معاونت فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد و تعدادی از مسئولین ، نمایشگاه بزرگ کتاب در ماکو افتتاح شد .
  • شنبه 21 آبان 1401 ساعت 17:27
<< < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >>