نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو در بازدید سرزده از درمانگاه تامین اجتماعی ماکو :
ساعت 9 صبح است و دکتر در درمانگاه حضور ندارد و این نشانگر عملکرد ضعیف مدیر درمانگاه است
بازدید سرزده نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو از درمانگاه تامین اجتماعی ماکو در پی گزارش های مردمی در خصوص عدم حضور به موقع دکتر در درمانگاه
  • پنج شنبه 26 آبان 1401 ساعت 09:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
90 برنامه متنوع فرهنگی هنری و اجتماعی در هفته بسیج امسال در شأن و شخصیت بسیجیان ، در شهرستان ماکو برگزار خواهد شد
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته مبارک بسیج با شعار بسیج خدمتگزار ملت ایران به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • چهارشنبه 25 آبان 1401 ساعت 13:00
برگزاری ملاقات مردمی نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو با هدف توجه به نیازها و رفع مشکلات شهروندان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو در راستای تبیین اهداف دولت و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و تأکیدات مقام عالی استان مبنی بر استمرار تعامل مردم و دولت و پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات هم‌وطنان عزیز و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم با مسئولین و مدیران دستگاه‌های اجرایی در ادامه برنامه های ملاقات مردمی به منظور رسیدگی به مشکلات آنها بصورت چهره به چهره از ساعت 8 صبح الی 12 با شهروندان دیدار و گفتگو کرد .
  • چهارشنبه 25 آبان 1401 ساعت 09:00
اعلام برنامه ملاقات مردمی نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و به منظور تسهیل در دسترسی آسان عموم شهروندان، ملاقات مردمی نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو روز چهارشنبه هر هفته در ساعت 8 صبح الی 12 در دفتر فرماندار ماکو برگزار می‌گردد.
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 18:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
تعداد 5529 واحد مسکونی در شهرستان ماکو مقاوم سازی شده است
جلسه کمیته تأمین مسکن محرومین ( حساب 100 حضرت امام خمینی ( ره ) ) به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی سازمان منطقه آزاد و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 13:30
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
علت های عدم توجه جوانان به ازدواج و زوج های جوان به فرزندآوری باید آسیب شناسی شود
جلسه ستاد خانواده و جوانی جمعیت شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور امام جمعه و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 16:30
فرماندار شهرستان ماکو :
اجرای دستورالعمل های شورای اقامه نماز لازم الاجرا می باشد
جلسه شورای اقامه نماز شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور امام جمعه ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 12:00
<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>