نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
علت های عدم توجه جوانان به ازدواج و زوج های جوان به فرزندآوری باید آسیب شناسی شود
جلسه ستاد خانواده و جوانی جمعیت شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور امام جمعه و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 16:30
فرماندار شهرستان ماکو :
اجرای دستورالعمل های شورای اقامه نماز لازم الاجرا می باشد
جلسه شورای اقامه نماز شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور امام جمعه ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 12:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
حمایت از انجام کارهای فرهنگی نظیر ترویج فرهنگ کتابخوانی باید سرلوحه کار همه مسئولین باشد
دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماکو به همراه روسای کتابخانه های مشارکتی شهرستان با فرماندار ماکو به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 11:00
در راستای اجرای مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو
بازدید نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو از پروژه گازرسانی به روستاهای مسیر قره خاچ ، ترکان ، دیبک و بارون
پروژه گازرسانی شرکت گاز استان آذربایجان غربی به روستاهای مسیر قره خاچ ، ترکان  ، دیبک و بارون که از مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان ماکو می باشد ، به طول 31 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان در دولت سیزدهم کلنگ زنی و آغاز شده که تاکنون با 8 درصد پیشرفت فیزیکی حال انجام است .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 10:00
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار ماکو :
فروش نان بربری با آرد یارانه ای در بعد از ظهر با قیمت بالاتر از 3000 تومان ممنوع بوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد
جلسه بررسی مسائل و مشکلات نانوایان شهرستان ماکو به ریاست رضایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار ماکو و با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، مسئولین و نانوایان در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 09:00
ملاقات مردمی و چهره به چهره نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو با مردم روستای اورنلر
ملاقات مردمی و چهره به چهره نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو با مردم روستای اورنلر با حضور اشرفی معاون حفاظت و بهره برداری سازمان آب منطقه ای استان آذربایجان غربی و ادارات جهاد کشاورزی و امور آب ، در راستای رفع مشکلات مردمی و ارتقاء رضایتمندی عمومی از عملکرد دولت مردمی و نیز بهبود کیفیت پاسخگویی مدیران در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 16:00
بازدید نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو از واحدهای صنعتی نیمه فعال و راکد در شهرک صنعتی ماکو
صبح امروز یکشنبه 22 آبان 1401 ، نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی با حضور در شهرک صنعتی ماکو از تعدادی از واحدهای صنعتی نیمه فعال و راکد بازدید و به منظور بررسی و رفع مشکلات آنها با مدیران واحدهای صنعتی گفنگو کردند.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 10:30