نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
وضعیت صنوف مزاحم شهری در شهر ماکو هرچه سریعتر ساماندهی شود
جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و صنوف مزاحم شهری در شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • شنبه 9 اردیبهشت 1402 ساعت 11:00
تقدیر هیات فوتبال شهرستان ماکو از فرماندار ماکو جهت همراهی در مسابقات فوتسال جام رمضان
رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه اعضای هیات فوتبال شهرستان ماکو با اهدای لوح تقدیر از طرف هیات فوتبال از زحمات نادر کاظمی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان ماکو در مسابقات فوتسال جام رمضان تقدیر و تشکر نمودند .
  • شنبه 9 اردیبهشت 1402 ساعت 10:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
تیر های برق واقع در وسط معابر روستای نایب کندی جابجا می شوند
جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای نایب کندی بخش مرکزی ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • پنج شنبه 7 اردیبهشت 1402 ساعت 09:35
بازدید نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو از کارخانه دیانا تجارت ریسمان منطقه آزاد ماکو
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این بازدید ضمن گفت و گو با مدیر این واحد در راستای حل مشکلات و نیازمندی های آنان گفت : مجموعه فرمانداری به عنوان حامی تولید و اشتغال از هر نوع کمک و حمایت قانونی در راستای افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری دریغ نخواهد کرد .
  • چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 ساعت 14:30
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
مسئولین امر بسترهای لازم برای ازدواج جوانان را فراهم نمایند
اولین جلسه کمیته سامان ازدواج شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور امام جمعه ، سپهری معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 ساعت 13:00
آلبوم تصویری / ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ماکو
دیدار چهره به چهره نادر کاظمی ، فرماندار شهرستان ماکو با تعدادی از اقشار مختلف مردم
  • چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 ساعت 10:00
بازدید از زمین پیشنهادی مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان ماکو
با دعوت نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو نوروزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی در شهرستان ماکو حضور یافته و از زمین پیشنهادی فرمانداری واقع در زمین همجوار مابین وادی رحمت و بازارچه مرزی ماکو جهت احداث مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان ماکو بازدید بعمل آوردند .
  • چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 ساعت 09:28
حضور فرماندار شهرستان ماکو در فینال مسابقات فوتسال جام رمضان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو فینال مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب و جمعی از مسئولین شهرستانی در سالن ورزشی دو هزار نفری ماکو برگزار گردید.
  • سه شنبه 5 اردیبهشت 1402 ساعت 23:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
سازمان نظام مهندسی به جای اینکه در مورد زلزله اقدام به پیشگویی نموده و تشویش اذهان عمومی نماید نظارت خود را بر ساخت و سازهای غیر مجاز ساختمان های بلند مرتبه زیاد کند تا در مواقع بحرانی دچار مشکل نشویم
جلسه ستاد بحران شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • سه شنبه 5 اردیبهشت 1402 ساعت 09:21
<< < 6 7