آئین تجلیل از کارگران نمونه منطقه آزاد ماکو برگزار شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ آئین تجلیل از کارگران نمونه منطقه آزاد ماکو در سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار شد.
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 15:00
ویژه برنامه تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان ماکو
ویژه برنامه تجلیل از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان ماکو با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو ، امام جمعه و مسئولین ادارات برگزار گردید .
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 10:30
برگزاری همایش گرامیداشت روز جهانی کارگر در شهرستان ماکو
همایش گرامیداشت روز جهانی کارگر توسط اداره کار با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو ، امام جمعه ، مسئولین و جمعی از مدیران کارخانجات و کارگران زحمت کش در محل سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش برگزار گردید.
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 ساعت 10:00
ادای احترام سردار حاج رحیم نوعی اقدم به مقام شامخ شهدای شهرستان ماکو
سردار رحیم نوعی اقدم جهت شرکت در مراسم یادواره 420 شهید منطقه آزاد ماکو در بدو ورود به شهرستان ماکو به همراه مسئولین با حضور در مزار شهدای این شهرستان با اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کرد.
  • یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 ساعت 15:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
هفته سلامت فرصتی مغتنم برای قدردانی از تلاش و زحمات گسترده مدافعان سلامت است که همواره در راستای ارتقای کیفیت بهداشت و سلامت مردم در سطح شهرها و روستاها از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند
در اولین روز از هفته سلامت و همزمان با سراسر کشور ، مراسم نواختن زنگ سلامت با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در دبیرستان دخترانه حضرت مریم ( س ) ماکو برگزار گردید .
  • یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 ساعت 10:30
<< < 5 6 7