ادای احترام سردار حاج رحیم نوعی اقدم به مقام شامخ شهدای شهرستان ماکو
سردار رحیم نوعی اقدم جهت شرکت در مراسم یادواره 420 شهید منطقه آزاد ماکو در بدو ورود به شهرستان ماکو به همراه مسئولین با حضور در مزار شهدای این شهرستان با اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کرد.
  • یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 ساعت 15:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
هفته سلامت فرصتی مغتنم برای قدردانی از تلاش و زحمات گسترده مدافعان سلامت است که همواره در راستای ارتقای کیفیت بهداشت و سلامت مردم در سطح شهرها و روستاها از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند
در اولین روز از هفته سلامت و همزمان با سراسر کشور ، مراسم نواختن زنگ سلامت با حضور نادر کاظمی فرماندار شهرستان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین در دبیرستان دخترانه حضرت مریم ( س ) ماکو برگزار گردید .
  • یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 ساعت 10:30
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
وضعیت صنوف مزاحم شهری در شهر ماکو هرچه سریعتر ساماندهی شود
جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و صنوف مزاحم شهری در شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • شنبه 9 اردیبهشت 1402 ساعت 11:00
تقدیر هیات فوتبال شهرستان ماکو از فرماندار ماکو جهت همراهی در مسابقات فوتسال جام رمضان
رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه اعضای هیات فوتبال شهرستان ماکو با اهدای لوح تقدیر از طرف هیات فوتبال از زحمات نادر کاظمی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان ماکو در مسابقات فوتسال جام رمضان تقدیر و تشکر نمودند .
  • شنبه 9 اردیبهشت 1402 ساعت 10:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
تیر های برق واقع در وسط معابر روستای نایب کندی جابجا می شوند
جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای نایب کندی بخش مرکزی ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .
  • پنج شنبه 7 اردیبهشت 1402 ساعت 09:35
بازدید نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو از کارخانه دیانا تجارت ریسمان منطقه آزاد ماکو
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در این بازدید ضمن گفت و گو با مدیر این واحد در راستای حل مشکلات و نیازمندی های آنان گفت : مجموعه فرمانداری به عنوان حامی تولید و اشتغال از هر نوع کمک و حمایت قانونی در راستای افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری دریغ نخواهد کرد .
  • چهارشنبه 6 اردیبهشت 1402 ساعت 14:30