نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
در سه ماهه سوم سال جاری ، 8/5 کیلو انواع مواد مخدر توسط فرماندهی انتظامی شهرستان ماکو کشف و 24 نفر نیز در این رابطه دستگیر شده است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه باید کمر قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان ماکو شکسته شود گفت : در سه ماهه سوم سال جاری ، 8/5 کیلو انواع مواد مخدر توسط فرماندهی انتظامی شهرستان ماکو کشف و 24 نفر نیز در این رابطه دستگیر شده است .
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 16:00
به مناسبت گرامیداشت روز تکریم از مادران و همسران شهدا ؛
دیدار با مادر بزرگوار شهید والامقام جعفرصادق پام
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان با حضور در مزار شهدای روستای رند از توابع بخش مرکزی شهرستان ماکو با اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کرده و با حضور در منزل شهید پام با مادر بزرگوار شهید والامقام جعفرصادق پام دیدار و گفتگو نمودند .
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 14:00
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
کتاب و کتابخوانی ابزار توسعه فرهنگ است
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 11:57
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :
تمامی دستگاه‌های مسئول از آمادگی حداکثری جهت مقابله با سویه جدید کرونا برخوردار باشند
بعد از ظهر امروز یکشنبه 18 دی 1401 ، شصت و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد .
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 16:00
رئیس جدید ورزش و جوانان شهرستان ماکو معارفه شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماکو با حضور اصغر ادهمی معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در محل فرمانداری ماکو برگزار شد.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 11:49
نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو در جلسه کمیته تصویب طرح های هادی روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی :
خبر خوب و امید آفرین فرماندار ماکو به جوانان روستاهای دانالوی کوچک و قره تپه
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 11:46
<< < 3 4 5 6 7