لازمه مبارزه با قاچاق سوخت سازمان یافته  همکاری و تعامل نیروهای مستقر در مرز و مبادی رسمی است .

پیش از ظهر امروز احمد مجرد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه بهمراه رئیس ناحیه ماکو و بازرگان با حضور در محل فرمانداری ماکو با حسین عباسی دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تقدیر از زحمات وخدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در تامین به موقع سوخت مورد نیاز مصرف کنندگان گفت : باتوجه به شرایط جغرافیایی و سردسیر بودن منطقه باید برنامه ریزی ها به نحوی باشد که ساکنین مناطق روستایی و شهری فاقد گاز هیچ مشکلی برای تامین سوخت مورد نیاز خود نداشته باشند .  

وی با تاکید بر لزوم مبارزه با قاچاق سوخت سازمان یافته در مرز گفت :لازمه مبارزه با قاچاق سوخت سازمان یافته  همکاری و تعامل نیروهای مستقر در مرز و مبادی رسمی است و تحقق آن می تواند شرایط را برای متخلفین سخت تر نماید . 
     
فرماندار ماکو در ادامه خاطر نشان ساخت : با توجه به شرایط کنونی کشور و تحریم های اقتصادی ، منطقه آزاد ماکو ظرفیت بسیار مناسبی برای صادرات سوخت از طریق گمرک بازرگان به کشور ترکیه است که  با هماهنگی مسئولین امر تلاش خواهیم کرد این امر تحقق یابد . 

احمد مجرد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از آمادگی کامل شرکت برای مواجهه با فصل سرما خبر داد و افزود: با برنامه ریزی های انجام شده ذخیره سازی فرآورده ها در انبارهای منطقه به نحو مطلوب صورت گرفته و جهت سوخت رسانی هیچ گونه مشکلی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اقدامات بازدارنده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در برخورد با متخلفین گفت : تعامل و همکاری نیروهای مرزبانی ، گمرک و ناحیه نفت بازرگان با یکدیگرمی تواند شرایط مرز را برای قاچاقچیان نا امن کند .    

 

👇👇👇
🆔 🇮🇷@farmandari_maku