در صورتی که مردم مسئولین را در کنار خود احساس کنند ، فقر و گرانی را تحمل و آنها را برای تنظیم بازار یاری خواهند کرد .

ظهر امروز بیست و پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و زحمات اعضای ستاد از ابتدای امسال تاکنون گفت : علیرغم زحمات زیاد در کنترل و تنظیم بازار ، این اقدامات در سطح بازار ملموس نیست و باید بیش از این تلاش شود . 

وی با بیان اینکه در صورتی که مردم مسئولین را در کنار خود احساس کنند ، فقر و گرانی را تحمل و آنها را برای تنظیم بازار یاری خواهند کرد افزود : سیاست ستاد تنظیم بازار مچ گیری از اصناف و کسبه نیست ، چرا که این عزیزان همواره در تمامی عرصه ها یار و یاور نظام بوده اند و باید با شیوه ارشادی و بدون ملتهب کردن بازار آن را مدیریت و اجازه سوءاستفاده به برخی متخلفان نداد .

خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار هم در این جلسه با ارائه گزارش عملکرد ستاد تنظیم بازار از ابتدای امسال تاکنون گفت : با ابلاغ دستور العمل جدید از سوی دولت از ابتدای امسال تاکنون 24 جلسه برگزار شده است . 

وی افزود : در راستای کنترل و تنظیم بازار تاکنون 746 کیلوگرم گوشت قرمز گرم ، 38 تن گوشت منجمد ، 150 تن برنج، 12 تن گوشت مرغ منجمد ، 9 تن روغن نباتی و 1 تن شکر در سطح شهرستان توزیع شده است . 

کاظمی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار نیز در این جلسه گفت : از ابتدای امسال تاکنون  4 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته که در این راستا  250 پرونده تخلف تشکیل و حدود 5 میلیارد و 700 میلیون ریال جریمه صادر شده است.

وی افزود : از ابتدای تیرماه امسال نیز تاکنون 330 حلقه لاستیک کامیون های سنگین و 5192 حلقه لاستیک سواری و 182 حلقه لاستیک باری کوچک با نظارت دستگاههای متولی و توسط نمایندگی های مجاز بین مصرف کنندگان توزیع شده است .   
   
در ادامه این جلسه اعضای ستاد تنظیم بازار گزارش عملکرد دستگاه مربوطه را از ابتدای امسال تاکنون بیان و پیشنهادات خود را ارائه دادند .


🇮🇷@farmandari_maku