همکاری شهروندان و سایر دستگاه های اجرایی با مدیریت شهری نقش بسزایی در ساماندهی صنوف مزاحم در سطح شهر ماکو خواهد داشت

جلسه ساماندهی صنوف آلاینده ، بنگاه های خودرو و مکان های اختصاصی عرضه میوه توسط شهرداری به ریاست رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار ماکو و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری ماکو برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان ماکو در این جلسه با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مدیریت شهری شهرستان ساماندهی صنوف آلاینده بوده و مدیریت صنوف آلاینده  یکی از خدماتی است که شهرداری‌ها باید ارائه دهند گفت : همکاری شهروندان و سایر دستگاه های اجرایی با مدیریت شهری نقش بسزایی در ساماندهی صنوف مزاحم در سطح شهر ماکو خواهد داشت.

رضایی با اشاره به اینکه بررسی و  ساماندهی صنوف مزاحم شهری باید یکی از اولویت های  مدیریت شهری باشد چرا که نقش بسزایی در آراستگی سیمای بصری و کاهش آلودگی های زیست محیطی دارد افزود : ایجاد موقعیت جهت رشد و توسعه اشتغال اهمیت بسزایی دارد اما از سویی دیگر استقرار آنها در بافت شهری مشکلات بی شماری را به همراه دارد .

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان ماکو عنوان کرد : اگرچه برخورد قانونی و ساماندهی صنوف از وظایف شهرداری هاست اما به دلیل مشکلات موجود  برخورد با این مشاغل به تنهایی از عهده این سازمان خارج است و نیازمند مشارکت سایر دستگاه های اجرایی و شهروندان و صاحبان صنوف و صنایع می باشد.