پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی با صدور پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت .

در متن این پیام آمده است : 

بسمه تعالی 

«پرستار آن انسان مهربانی است که با رفتار و اخلاق و خدمات خود سلامت بیمار را به او هدیه می‌دهد.» مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

پنجم جمادی الاول؛سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س)، بزرگ بانوی صبر و استقامت ، پرستار همه عاطفه ها و همه ستاره های درخشان ایمان و عفّت و پرستار همه ارزش های زخم دیده در تاریخ فرصتی نیک شد تا یکبار دیگر قدردان زحمات و تلاشهای شبانه روزی و خستگی ناپذیر پرستاران باشیم.

پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا. پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار نیست؛ فقط نگاهبانی از مرز حیات بیمار نیست؛ بلکه دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار؛ وزش نسیم محبت است و جاری کردن زلال امیدواری در بدن خسته بیمار؛ پرستاری حفظ جان بیمار است و تقویت روح او؛ درمان زخم های بیمار است و مرهم نهادن بر زخم های درون او. پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی. برای همین است که پرستاری هنر است و تخصص.

اینجانب ضمن تبریک ولادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار از درگاه ایزد منان برای شما پرستاران و خانواده گرامیتان آرزوی سلامتی و سعادت دارم و از صمیم قلب روز پرستار را به حضورتان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

حسین عباسی
فرماندار شهرستان ماکو

👇👇👇
🆔 🇮🇷@farmandari_maku