فرماندار شهرستان ماکو :

به مسائل و مشکلات فعالین عرصه حمل و نقل جاده ای باید بیش از پیش توجه شود

به مسائل و مشکلات فعالین عرصه حمل و نقل جاده ای باید بیش از پیش توجه شود
پیش از ظهر امروز ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی بهمراه معاونین  و روسای انجمن های شهرستانی و استانی رانندگان با شاهین علیزاده فرماندار شهرستان ماکو دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات فعالین این حوزه گفتگو نمودند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این دیدار با تبریک 26 آذر ماه روز ملی حمل ونقل جاده ای و رانندگان گفت : فعالین عرصه حمل و نقل جاده ای در شرایط مختلف یار و یاوری دولت مردان بودند و اکنون وظیفه مسئولین است که نسبت به حل مسائل و مشکلات رانندگان و کامیون داران اهتمام جدی داشته باشند . 

وی با تاکید بر اینکه به مسائل و مشکلات فعالین عرصه حمل و نقل جاده ای باید بیش از پیش توجه شود گفت : در شرایط کنونی کشور و تحریم های ظالمانه آمریکا و کشورهای مستکبر  علیه مردم و دولت ایران خادمین عرصه حمل و نقل ذره‌ای در ارائه خدمات کوتاهی نمی کنند. 

فرماندار شهرستان ماکو با اشاره به مسائل و مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان اظهار داشت : با استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد ماکو می توان نسبت به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین تجهیزات راهسازی و راهداری اقدام نمود و تحقق این امر مهم مستلزم همکاری و تعامل اداره کل با مسئولین سازمان منطقه آزاد ماکو است.

ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این جلسه در خصوص  مطالب مطروحه گفت : با پیگیری های لازم و جذب اعتبارات مورد نیاز تلاش خواهیم کرد اقدامات اساسی و زیربنایی را در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 90 درصد جابجایی ها توسط مد زمینی صورت می پذیرد افزود : استان آذربایجان غربی دارای 9 شهر مرزی و 5 پایانه است که بیش از 65 درصد واردات کشور از این معابر صورت می پذیرد و پایانه مرزی بازرگان بعنان یکی از مهمترین پایانه های کشور با 10 درصد صادرات زمینی رتبه دوم تا چهارم را به خود اختصاص داده است . 
  

 

# نظر : 0