فرماندار شهرستان ماکو :

اگر پرداخت تسهیلات منجر به ایجاد شغل ومانع بزه در جامعه باشد بسیار ارزشمند است

اگر پرداخت تسهیلات منجر به ایجاد شغل ومانع بزه در جامعه باشد بسیار ارزشمند است

صبح امروز دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و نهاد های عضو در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو؛ علی محمدی ایروانلو در این جلسه با تاکید بر لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی در حوزه جوانان و پایش وضعیت اشتغال، تحصیلات، ازدواج و ... بمنظور تصمیم گیری صحیح و اصولی گفت : اشتغال و ازدواج دو مطالبه مهم جوانان از مسئولین است که باید برنامه ریزی های ستاد ساماندهی امور جوانان نیز در این راستای باشد . 

فرماندار ماکو با تقدیر از عملکرده بسیار خوب کمیته امداد در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و همچنین کاریابی  خانواده های تحت پوشش و حمایت از کارفرمایان خاطر نشان ساخت : اگر پرداخت تسهیلات منجر به ایجاد شغل ومانع بزه در جامعه باشد بسیار ارزشمند است و نباید تسهیلات اشتغال زایی صرف خرید خودرو ، لوازم خانگی و ... شود  .

وی افزود : شهرستان ماکو به دلیل واقع شدن در مرز و همچنین وجود واحد های تولیدی و صنعتی از درصد اشتغال بالایی برخوردار است و بنا بر اعلام اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان نرخ بیکاری در این شهرستان ۶.۱ درصد  میباشد که کمترین نرخ در بین سایر شهرستان ها است .  


🗓 ۱۴۰۰/۰۹/۰۶

@PadDolat_Maku

# نظر : 0