محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان ماکو در نشست با فعالان و نمایندگان احزاب سیاسی شهرستان :

از نظرات کنش گران سیاسی و اجتماعی در حل مشکلات شهرستان استقبال می کنم

از نظرات کنش گران سیاسی و اجتماعی در حل مشکلات شهرستان استقبال می کنم

صبح امروز ۲۳ دی ۱۳۹۹ نشست فعالان و نمایندگان احزاب سیاسی شهرستان ماکو با محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در این دیدار با بیان اینکه فعالیت احزاب نباید محدود به زمان انتخابات باشد، افزود : انتظار است که احزاب واکنش گران سیاسى در برهه هاى مختلف زمانى در مباحث مختلف ایفاى نقش کنند.

وی با با تاکید بر استقبال از نظرات کنش گران سیاسی و اجتماعی در برنامه ریزی و حل مشکلات شهرستان گفت : از همه‌ی نیروهای اجتماعی انتظار مشارکت فعال در روند برنامه ریزی و مدیریت وجود دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ماکو در خصوص اینکه اطلاع رسانی از عملکرد و اقدامات موثر دولت به مردم باعث افزایش اعتماد عمومی و ایجاد امید خصوصا به نسل جوان می گردد خاطر نشان کرد : احزاب و گروهای سیاسی با سلایق متفاوت با هم افزایی در راستای منافع ملی می بایست در کنار هم باشند و با ترویج فرهنگ گفتمان با اتحاد،انسجام و همدلی شور و نشاط را برای جامعه خود به ارمغان بیاورند.

در ادامه محمدی ایروانلو افزود: شاید مشکلات و آسیب هایى در ادامه مسیر احزاب تا رسیدن به وضعیت ایده آل وجود داشته باشد اما از نیروهای سیاسى انتظار داریم با رعایت قواعد فعالیت هاى سیاسى خود ، از قدرت گفتگو نهایت بهره را در راستاى ارتقاى سطح وجودى احزاب و توسعه سیاسى پایدار  ببرند.

فرماندار شهرستان ماکو در مورد اینکه باید فرهنگ گفتگو را در جامعه تثبیت نماییم چرا که اگر جریانات احزاب سیاسى خود وارد عرصه گفتگو نشوند ، نباید از طیف رقیب هم چنین انتظارى داشته باشند، ابراز داشت : با برنامه ریزى و تئوریزه کردن گفتگو به شکل کارآمد مى توان به بلوغ سیاسى رسید.

# نظر : 0