فرماندار ماکو :

بمنظور روان سازی ترافیک ورودی شهر بازرگان ، مرکز تجاری و پارکینگ طبقاتی در میدان گمرک احداث خواهد شد

بمنظور روان سازی ترافیک ورودی شهر بازرگان ، مرکز تجاری و پارکینگ طبقاتی در میدان گمرک احداث خواهد شد

 سومین جلسه شورای ترافیک شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و نهاد های عضو در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تاکید بر اتخاذ تمهیدات لازم بمنظور مدیریت ترافیک و همچنین مسدود نمودن مسیر های منتهی به محل های برگزاری کنکور گفت : همکاری والدین و شهروندان با نیروهای پلیس راهنمائی و رانندگی می تواند محیط امن توام با آرامش را برای داوطلبان کنکور فراهم نماید .

فرماندار ماکو با بیان اینکه بمنظور روان سازی ترافیک ورودی شهر بازرگان ، مرکز تجاری و پارکینگ طبقاتی در میدان گمرک احداث خواهد شد اظهار داشت : با هدف استفاده بهینه از فضای بلااستفاده میدان گمرک ، ساماندهی تاکسی های درون و برون شهری ، توسعه مراکز تجاری ، زیباسازی و منظر شهری این طرح با مشارکت شهرداری بازرگان و بخش خصوصی اجرایی خواهد شد که کلیات طرح در این جلسه به تصویب اعضا رسید .

وی با اشاره به افزایش تعداد خودروها و سفر های درون شهری بر ضرورت نصب دوربین های پایش ترافیکی در سطح شهر تاکید و خاطر نشان ساخت : شهرداری‌ها باید راستای کاهش تخلفات رانندگی و تصادفات ، اهتمام ویژه ای به حل این مسئله داشته باشند .
.

# نظر : 0