فرماندار ماکو :

جانبازان عزیز با اقتدا به علمدار کربلا، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادا کرده اند

جانبازان عزیز با اقتدا به علمدار کربلا، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادا کرده اند

بعد از ظهر امروز به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو بهمراه امام جمعه و تعدادی از مسئولین با جانبازان گرانقدر: حمید طیار ، سید رضا حسن زاده و قنبر امین زاده دیدار و گفتگو نموده و با اهدای لوح سپاس از رشادت ها و جان فشانی های آنان در طول 8 سال دفاع مقدس تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار ها با تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از مجاهدت های این عزیزان گفت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.


فرماندار ماکو با بیان اینکه جانبازان عزیز با اقتدا به علمدار کربلا، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادا کرده اند افزود : وجود بابرکت این عزیزان باعث زنده شدن ارزش ها و یاد و خاطره ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس شده است ما موظف هستیم همواره پیگیر مسائل و مشکلات آن‌ها باشیم.


حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در جریان این دیدار با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت : شهدا، جانبازان و ایثارگران با الگو قرار دادن امام حسین(ع) در مقابل زورگویی و ستم دشمنان و متجاوزان ایستادند و خانواده هایشان نیز با پیروی از حضرت زینب(س) بانو و اسوه صبر و استقامت در مقابل مشیت الهی سر تعظیم فرود آوردند که اجر و جایگاهشان در پیشگاه حق تعالی کمتر از شهدا نخواهد بود.


امام جمعه ماکو بازدیدهای منظم و دوره ای از خانواده های معظم شهدا و جانبازان در شهرستان را توفیقی معنوی برای مدیران و کارکنان ادارات ماکو دانست و تاکید نمود : همه ملت ایران مدیون خانواده شهدا و جانبازان هستیم.


در جریان هر یک از این دیدارهای جداگانه، جانبازان حمید طیار ، سید رضا حسن زاده و قنبر امین زاده ضمن تقدیر از اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران ماکو، تاکید کردند: اداره بنیاد شهید ماکو پرچمدار کار و خدمت برای شهدا، جانبازان و ایثارگران به ویژه شهدای هشت سال دفاع مقدس است.


شایان ذکر است؛ در پایان هر یک از این دیدارها، مسئولین حاضر با اهدای لوح یادبود و هدایایی از خانواده های جانبازان تقدیر و تشکر نمودند .

 

# نظر : 0