معاون فرماندار ماکو :

برگزاری اردوهای راهیان نور تاثیرگذارترین برنامه در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

برگزاری اردوهای راهیان نور تاثیرگذارترین برنامه در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

🔻 صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی شهرستان ماکو ، به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و نهاد های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطر تمامی شهدایی که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کرده اند گفت : به فرموده ی مقام معظم رهبری ،این سنت بسیار ستودنی و حرکت با برکت که از چند سال پیش در قالب کاروان های راهیان نور آغاز شده، باید همچنان ادامه یابد.

🔻 وی با بیان اینکه برگزاری اردوهای راهیان نور تاثیرگذارترین برنامه در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است افزود : راهیان نور بهترین فرصت برای نشان دادن دلاوری‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان دفاع مقدس و مرزبانان غیور ایران اسلامی در  حفظ و حراست از کیان ایران اسلامی به جوانان و نوجوانان است.

🔻 اکبر باباپور مدیر آموزش و پرورش ماکو هم در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری اردو های راهیان نور گفت : کاروان های راهیان نور دانش آموزی شهرستان ماکو با حضور ۱ هزار نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه دوم در قالب دو گروه دختران و پسران در روزهایی ۱۴ و ۲۰  آبان ماه به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد .

# نظر : 0