معاون فرماندار ماکو :

نقش و جایگاه روستائیان در توسعه جامعه بر هیچ کسی پوشیده نیست

نقش و جایگاه روستائیان در توسعه جامعه بر هیچ کسی پوشیده نیست

💢عصر امروز مراسم روز ملی روستا با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشدار مرکزی ، مسئولین و اهالی در محوطه کاخ موزه سردار روستای باغچه‌جوق ماکو برگزار شد . 

💢به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این مراسم با تبریک روز ملی روستا و عشایر گفت : روستاییان هستند که چرخه اقتصاد را می چرخانند و نیاز است به روستاییان هم توجه بیشتری شود.

💢معاون فرماندار ماکو با بیان اینکه نقش و جایگاه روستائیان در توسعه جامعه بر هیچ کسی پوشیده نیست افزود : در دولت تدبیر و امید ، اقدامات موثری در روستاها در قالب پرداخت تسهیلات روستایی انجام شده است و  فعالان و سرمایه گذاران می توانند در قالب بخش خصوصی و شرکت تعاونی در زمینه اقدامات مرتبط با اشتغالزایی در سطح روستاها حضور موثر داشته باشند.

💢امیر نعنائی بخشدار مرکزی ماکو هم در این مراسم با بیان اینکه در صورت تولید محور بودن روستاها می توان به توفیقات خوبی در سایر حوزه ها دست یافت گفت : در صورتی که بستر های تولید در مناطق روستایی فراهم نباشد ، قطعا زندگی شهر نشینی با مشکل مواجه خواهد بود . 

💢وی افزود : در دولت تدبیر و امید علیرغم مشکلات مالی و تحریم های ضالمانه ، خدمات بسیار خوبی در روستا ها از جمله ، اجرای طرح های هادی ، گاز رسانی ، آبرسانی ، مرمت و احیای قنات ها ،  آسفالت معابر ، افزایش چند برابری اعتبارات دهیاری ها و ... صورت گرفته است و تلاش می شود شرایط در خور شان و منزلت روستائیان فراهم شود .

 

# نظر : 0