پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت روز ملی ثبت احوال

پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت روز ملی ثبت احوال

شاهین علیزاده فرماندار شهرستان ماکو ،  با صدور پیامی ضمن تبریک ۳ دیماه روز ملی ثبت احوال از زحمات مدیریت و کارکنان خدوم مجموعه ثبت احوال این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، متن پیام رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی به شرح ذیل می باشد.

"بسم الله الرحمن الرحیم"

سوم دی ماه ، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است و نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال ، فرصتی مغتنم برای تبیین تلاش‌های خدمتگزاران عرصه ثبت احوال می باشد که منشا خدمات چشمگیری در این مرز و بوم بوده‌اند.

داره ثبت احوال از جمله ادارات خدمات رسان است که رئیس و کارکنان آن و دفاتر خدماتی مرتبط با این حوزه با دقت در راستای انجام وظایف  محوله خدمت می کنند و اجرای طرحهایی چون صدور شناسنامه مکانیزه ، صدور کارت ملی هوشمند و آرشیو الکترونیکی اسناد سجلی در راستای تحقق نظام جامع شناسائی را برعهده دارند.

سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی ایرانیان در راستای تحقق سند چشم انداز بیست ساله ، دستاوردهای ارزشمندی در زمینه هویت بخشی و صیانت از حقوق شهروندان با ثبت به موقع وقایع حیاتی چهارگانه (تولد ، وفات ، ازدواج و طلاق) داشته و بستر خدمات هویت الکترونیکی بر پایه اساسی ترین درگاه اطلاعاتی را ایجاد کرده است.

اینجانب روز ملی ثبت احوال را به کلیه خدمتگذاران عرصه ثبت وقایع حیاتی تبریک عرض می نمایم و از خدمات کارکنان مجموعه ثبت احوال شهرستان ماکو در توسعه الکترونیکی دولت تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم دستگاه های اجرایی مرتبط با همکاری صمیمانه با تلاشگران ثبت وقایع حیاتی در پیشرفت و سربلندی میهن عزیز ، پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت "تدبیر و امید" و ارائه خدمات شایسته به شهروندان موفق و موید باشند.


شاهین علیزاده 
فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان ماکو

 

👇👇👇
🆔 @farmandari_maku

# نظر : 0