فرماندار ماکو :

لزوم تفویض برخی اختیارات به مدیران کل و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان

لزوم تفویض برخی اختیارات به مدیران کل و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان

پیش از ظهر امروز در راستای دستور مقام عالی استان و پیگیری های فرماندار شهرستان ماکو ، کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان بهمراه تعدادی از معاونین با حضور در محل فرمانداری به مسائل و مشکلات شهروندان پاسخ دادند . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از حضور مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان در شهرستان گفت : تفویض برخی اختیارات به مدیران کل و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات موجود را حل نماید . 

وی افزود : هرچه قدر بتوان بصورت بی واسطه و رودر رو پاسخگوی مطالبات مردمی بود می تواند به کارآمدی سیستم اداری و تامین رضایتمندی عمومی کمک کرد .

در ادامه این جلسه کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان و معاونین این شرکت به مسائل و مشکلات مطروحه از طرف شهروندان منجمله ،حق اشتراک آب در پایاب سد شهید جواد قنبری - تقسیم عادلانه آب - اعتراض به آب بهاء - تخریب حریم رودخانه - کاشت نهال در بستر رودخانه - تخلیه فاضلاب های خانگی و صنعتی به رودخانه زنگبار - عدم شفاف سازی مبنای آب بهاء در قبوض و لزوم‌ آزاد سازی حریم و بستر رودخانه زنگبار پاسخ دادند .

 

# نظر : 0