معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار :

با احداث مجتمع نمایشگاههای اتومبیل ، بخش مهمی از مشکل ترافیکی شهر ماکو حل خواهد شد

با احداث مجتمع نمایشگاههای اتومبیل ، بخش مهمی از مشکل ترافیکی شهر ماکو حل خواهد شد

ظهر امروز جلسه بررسی مسائل و مشکلات نمایشگاههای اتومبیل شهر ماکو و موانع پیش روی احداث مجتمع نمایشگاهی به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات ذیربط و نمایشگاه داران در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ،  خانم قربانی در این جلسه با بیان اینکه بخش از ترافیکی موجود در شهر ماکو ناشی از نبود مجتمع نمایشگاهی اتومبیل است گفت : با احداث مجتمع نمایشگاههای اتومبیل ، بخش مهمی از مشکل ترافیکی شهر ماکو حل خواهد شد . 

وی با تاکید بر لزوم حل مشکل نمایشگاه داران و تسریع در احداث واحد ها در محل شهرک صنعتی شماره یک گفت : طبق تفاهم نامه های موجود بین اتاق اصناف و شرکت شهرکهای صنعتی  مقرر گردیده 25 واحد نمایشگاهی در محل مورد نظر احداث شود و لازمست طرفین با عمل به تعهدات خود در کوتاه ترین زمان ممکن مسائل فی ما بین را حل نمایند . 

معاون فرماندار ماکو در ادامه از مسئولین ادارات ذیربط با موضوع نیز خواست ، با احصاء موانع و مشکلات ، تسهیلات لازم را جهت افتتاح هرچه سریعتر واحد های نمایشگاهی در محل شهرک صنعتی شماره یک فراهم آورند . 

خانم قربانی با اشاره به فعالیت بیش از 60 واحد نمایشگاهی در ماکو خاطر نشان ساخت : لازمست تدابیر لازم بمنظور ساماندهی ما بقی نمایشگاه های اتومبیل در قالب مجتمع واحد از سوی متولیان امر اتخاذ شود . 

در ادامه این جلسه نمایشگاه داران ومسئولین ادارات ذیربط با بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود خواستار تسریع در اجرا و تحویل واحد های نمایشگاهی شدند . 

 

👇👇👇
🆔 @farmandari_maku

# نظر : 0