فرماندار ماکو:

باید با کسانی که با رانندگی خود ،جان شهروندان را به خطر می‌اندازند قاطعانه برخورد شود

باید با کسانی که با رانندگی خود ،جان شهروندان را به خطر می‌اندازند قاطعانه برخورد شود

 🔻ظهر امروز سرهنگ کمال حسین زاده فرمانده پلیس راه استان آذربایجان غربی با حضور در محل فرمانداری ماکو با حسین عباسی فرماندار این شهرستان دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند .

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی عوامل پلیس راه در راستای پیشگیری از وقوع حوادث جاده ای و تامین امنیت جانی شهروندان گفت : ما در خصوص حفظ جان و مال مردم مسئولیت شرعی و قانونی داریم و بایستی با به کارگیری قوانین و اجرای دقیق آن ها وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم .

🔻فرماندار ماکو با تاکید بر اینکه باید با کسانی که با رانندگی خود ،جان شهروندان را به خطر می‌اندازند قاطعانه برخورد شود اظهار داشت : در اموری که جان انسانها  به خطر انداخته می شود ، نباید هیچ مسامحه و ارفاقی قائل شد .

🔻وی افزود : در ماه های اخیر با همکاری و هماهنگی اعضای شورای ترافیک شهرستان و همچنین پلیس راهور و پلیس راه ، بیش از ۱۰۰ دستگاه خودرو که مالکین آنها وسیله نقلیه را تغییر وضعیت داده بودند توقیف شده است . 

🔻عباسی تعریض جاده های ارتباطی را یکی از زیرساخت مهم و اساسی توسعه منطقه دانست و خاطر نشان ساخت : باید در کنار این اقدامات مهم ، رعایت اصول ایمنی و همچنین تامین امنیت جاده ها  با خط کشی ،  نصب تابلو علائم و ... مدنظر مسئولین امر قرار بگیرد . 

🔻سرهنگ کمال حسین زاده فرمانده پلیس راه استان نیز در این دیدار با تقدیر از توجه و دغدغه فرماندار ماکو نسبت به این حوزه گفت : متاسفانه در شش ماهه نخست امسال ۲۵ نفر از شهروندان در محدوده ۲۰ کیلومتری و تازه تعریض جاده ارتباطی ماکو  در اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده و بیش از ۲۰۰ نفر نیز مجروح شده اند . 

🔻وی عدم تامین ایمنی جاده ، از جمله اجرای رفوژ میانی ، نصب تابلو و علائم ، خط کشی و استفاده از نظرات کارشناسی پلیس راه را در بروز تصادفات جاده ای در این منطقه تاثیرگذار دانست و خاطر نشان ساخت : لازم است مسئولین دستگاه های ذیربط بیش از این نسبت به رفع نواقصات و ایمن‌سازی جاده‌ها اهتمام ویژه داشته باشند.

 


 

# نظر : 0