انتصاب اولین مدیر زن برای ریاست اداره پست در استان

انتصاب اولین مدیر زن برای ریاست اداره پست در استان

🔻 با حضور مجید فرخی مدیرکل پست آذربایجان غربی در محل فرمانداری ، حکم انتصاب اولین مدیر زن برای ریاست این اداره در استان با حضور خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار به خانم اعظم هاشم زاده اعطاء شد . 

🔻 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این مراسم با بیان اینکه امید است این انتصاب تجربه بسیار خوبی برای سایر مدیران کل باشد گفت : استفاده از ظرفیت های مدیریتی زنان جزو سیاست های کاری دولت تدبیر و امید است و انشاء الله با همدلی و صمیمیت بین کارکنان شاهد جوی با نشاط و کارآمد در اداره پست بازرگان باشیم .

🔻  وی با اشاره به اینکه بکارگیری بانوان در پستهای مدیریتی نشان از اعتماد به توانمندی بانوان است افزود: بمنظور برقراری عدالت اجتماعی ، واگذاری پست های مدیریتی به بانوان در دستور کار دولت قرار دارد  و خانم هاشم زاده دومین مدیر زن  در سطح ادارات شهرستان ماکو است . 

🔻 مجید فرخی مدیرکل پست استان آذربایجان غربی هم در این مراسم اظهار امیدواری کرد ، در سایه رهنمود های مسئولین ارشد شهرستان ماکو اداره پست بازرگان به جایگاه واقعی خود دست یافته و در انجام وظایف محوله موفق عمل نماید . 

🔻 وی افزود : اداره پست بازرگان به دلیل شرایط بین المللی خود از جایگاه ویژهای برای اداره کل برخوردار است و یک اداره مستقل در استان است و می تواند نقش مهمی در ارتقاء جایگاه پست در جامعه ایفا نماید . 

🔻 در ادامه حکم سرکار خانم اعظم هاشم زاده بعنوان اولین مدیر زن در استان برای ریاست اداره پست بازرگان به وی اعطاء شد .


👇👇👇
🆔 🇮🇷@farmandari_maku

# نظر : 0