فرماندار ماکو :

راهداری و حمل و نقل جاده ای ، حوزه ای است که میتواند با عملکرد مطلوب خود موجب جلب رضایت واعتماد عمومی شود

راهداری و حمل و نقل جاده ای ، حوزه ای است که میتواند با عملکرد مطلوب خود موجب جلب رضایت واعتماد عمومی شود

🔻پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ماکو با حضور فرماندار و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در محل فرمانداری برگزار شد .

 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاش های رضا رحیمی و آرزوی توفیق برای محمد امین شاطوئی گفت : به لحاظ اهمیت و جایگاه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، این حوزه‌ می‌تواند با عملکرد مطلوب خود موجب جلب رضایت و اعتماد عمومی می‌شود . 

 

🔻فرماندار ماکو از رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خواست ، در راستای آسفالت راههای روستایی ، اصلاح نقاط حادثه خیز ، بهسازی جاده های مرزی ، ایمن سازی راههای ارتباطی و ... برنامه ریزی های لازم را داشته باشد .

 

🔻ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هم در این جلسه با تقدیر از زحمات چندین ساله رضا رحیمی و اشاره به سوابق مدیریتی محمد امین شاطوئی ، از اجرای طرح ابرار ( اقدام برای روستاهای اولویت دار ) در این منطقه خبر داد . 

 

🔻وی افزود : در تلاشیم با حمایت های مسئولین ذیربط و استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد ماکو ، تجهیزات و دستگاههای پیشرفته راهسازی را از کشور های خارجی وارد و در راستای توسعه راهداری و حمل و نقل جاده ای در این منطقه بکارگیری کنیم . 

 

🔻در پایان این مراسم با اهداء لوح ، با تقدیر از زحمات چندین ساله رضا رحیمی ، محمد امین شاطوئی به عنوان رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ماکو معرفی شد.

 

 

# نظر : 0