نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو :

ضرورت دارد جهاد تبیین  از سوی مسئولان ادارات شهرستان اجرایی شود

ضرورت دارد جهاد تبیین  از سوی مسئولان ادارات شهرستان اجرایی شود
جلسه شورای اداری شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور امام جمعه ، رئیس دادگستری و مسئولین ادارات در محل سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان ، امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ماکو که در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش ماکو‌ ترتیب یافت، بر اهمیت عملکرد مسئولان ادارات و اجرای سیاست های دولت تاکید کرد و گفت: ضرورت دارد جهاد تبیین  از سوی مسئولان ادارات شهرستان اجرایی شود.

کاظمی همچنین بر این نکته تاکید کرد که دشمن در روزهای اخیر همواره درصدد ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه ایرانی و کمرنگ نشان دادن دستاوردهای اخیر بوده است گفت: دیپلماسی ایران نیز نشان داده که جهان به همسو و همکاری با ایران نیازمند است.

وی در تشریح دستاوردهای دولت در یک سال گذشته در ماکو اظهار کرد و گفت: پروژه تعریض خیابان امام ماکو در دولت سیزدهم بسته شد که این پروژه یکی از خواسته های بحق مردم بود.

به گفته وی تاکنون 2702 واحد در قالب اقدام ملی مسکن در دست اجرا و 300 واحد بهسازی و مقاوم سازی مساکن روستایی در شهرستان ماکو انجام شده است و همچنین عملیات اجرایی ساخت 216 واحد مسکن محرومین نیز بزودی در شهرستان آغاز خواهد شد .

فرماندار ماکو اضافه کرد: برای اتصال شبکه و برق رسانی 30 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی از همه مسئولان خواست که با همکاری و هماهنگی بهبود کیفیت خدمات را در منطقه بهبود بخشند و به رفاه و رونق مردم این منطقه کمک کنند.

کاظمی همچنین با اشاره به اینکه ادارات دخیل باید برای میزبانی شایسته از مسافرین نوروزی تمام توان خود را به کار بگیرند افزود: استقرار راهنمایان در مناطق گردشگری و همچنین آماده سازی باغ ها و بوستان ها و همچنین تجهیز سرویس های بهداشتی باید در دستور کار مسئولان باشد.

در پایان جلسه، نادر کاظمی به مسئولان ادارات ماکو تاکید کرد که با توجه به مسئولیت‌پذیری خود به عنوان نمایندگان دولت در این منطقه، باید به بهترین شکل ممکن به انجام وظایف خود بپردازند و از نگرش‌ها و منافع شخصی خود دوری کنند. 

# نظر : 0