فرماندار ماکو :

شهروندان با سوالات و مطالبه گری ، مسیر را برای پیشرفت و توسعه باز می کنند

شهروندان با سوالات و مطالبه گری ، مسیر را برای پیشرفت و توسعه باز می کنند

🔻بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و در راستای دیدار چهره به چهره مردم با مسئولین ، فرماندار ماکو بهمراه اعضای شورای اداری با حضور در مسجد الزهرا (س) و شرکت در نماز مغرب و عشاء ، در جریان مسائل و مشکلات شهروندان قرار گرفتند . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این دیدار با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجائی و باهنر گفت : هفته دولت فرصت بسیار مناسبی است تا مسئولین عملکرد و کارنامه خود را در معرض افکار عمومی قرار دهند . 

🔻وی افزود : علیرغم کمبود اعتبارات و اعمال تحریم های ناجوانمردانه از سوی کشور های مستکبر ، بویژه آمریکا بر علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، در هفته دولت امسال حدود 200 پروژه تولیدی ، خدماتی ، آموزشی ، کشاورزی و عمرانی با اعتبار 620 میلیارد ریال در شهرستان ماکو ، افتتاح ، کلنگ زنی و به بهره برداری خواهد رسید . 

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه شهروندان با سوالات و مطالبه گری ، مسیر را برای پیشرفت و توسعه باز می کنند اظهار داشت : از ابتدای ماموریتم در این شهرستان ، همواره در جلسات مختلف بر حضور مستمر مسئولین در بین مردم تاکید داشته ام ، چراکه در این صورت متولیان امر از نزدیک مسائل ، درد و رنج آنها را درک و در خصوص حل آن چاره اندیشی خواهند کرد . 

🔻در ادامه این دیدار نمازگزاران حاضر در مسجد الزهرا (س) مسائل و مشکلات خود در خصوص ترافیک ناشی از وجود دو مدرسه ، نبود مسیر تردد تاکسی ، فاضلاب شهری ، آسفالت معابر ، تعریض خیابان امام و ... را مطرح نمودند و فرماندار ماکو بهمراه شهردار و رئیس شورای شهر و رئیس اداره راه و شهرسازی پاسخ های لازم را بیان نمودند .

# نظر : 0