خانم قربانی ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو :

حمایت از خانواده های نیازمند باید به نحوی باشد که تمامی جامعه هدف از حمایت‌های عمومی و دولتی برخوردار باشند .

حمایت از خانواده های نیازمند باید به نحوی باشد که تمامی جامعه هدف از حمایت‌های عمومی و دولتی برخوردار باشند .
به منظور برخورداری تمامی خانواده‌های نیازمند شهرستان ماکو از حمایت های های مردمی و دولتی جلسه ساماندهی و مدیریت یکپارچه کمک به جامعه هدف به ریاست سرکار خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو و با حضور مسئولین ادارات ذیربط و مدیران عامل موسسات خیریه در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با تبریک ولادت با سعادت حضرت امام حسن عسگری (ع) و فرارسیدن شب چله گفت : حمایت از خانواده های نیازمند باید به نحوی باشد که تمامی جامعه هدف از حمایت‌های عمومی و دولتی برخوردار باشند .

وی با بیان اینکه تعامل و همکاری نهادهای حمایتی با موسسات خیریه می تواند در تحقق این امر مهم موثمر ثمر باشد افزود : در طول سال و بمناسبت‌های مختلف کمک های خوبی از طرف مردم خیر و نوع دوست به خانواده های نیازمند می شود و این همکاری نباید منحصر به زمان خاصی باشد .

خانم قربانی خاطر نشان ساخت : تقویت و گسترش مشارکت‌های مردمی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیران و سایر سازمان ها جهت رفع مشکلات نیازمندان و ایجاد بسترهای توانمندسازی آنان امری ضروری است و درآمد حاصل مشارکت خیران زمینه خدمت اثربخش به نیازمندان و توانمندسازی خانواده‌ها را فراهم می کند.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه نکته نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مطالب مطروحه بیان نمودند .

# نظر : 0