فرماندار شهرستان ماکو :

یکی از درخشان‌ترین دوران نظام اسلامی ایران ایام دفاع مقدس است که بعنوان مهم‌ترین سند افتخارآمیز ملت ماست

یکی از درخشان‌ترین دوران نظام اسلامی ایران ایام دفاع مقدس است که بعنوان مهم‌ترین سند افتخارآمیز ملت ماست

بعد از ظهر امروز چهارشنبه 16 شهریور 1401 ، جلسه هماهنگی برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان ماکو به ریاست نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور امام جمعه ماکو و سایر مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید .

🖋 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ نادر کاظمی فرماندار شهرستان در جلسه هماهنگی برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه یکی از درخشان‌ترین دوران نظام اسلامی ایران ایام دفاع مقدس است که بعنوان مهم‌ترین سند افتخارآمیز ملت ماست گفت : بزرگداشت هفته دفاع مقدس ارج نهادن به تلاش و فداکاری شهدا، ایثارگران، آزادگان، خانواده‌های شهدا و همه کسانی است که در طول دفاع مقدس در جهت حفظ انقلاب اسلامی تلاش و از خود گذشتگی کرده‌اند .

🔹 نادر کاظمی با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و لزوم همکاری تمام ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری هر چه باشکوه تر و باعظمت تر این هفته تاکید کرد و افزود : فرهنگ و آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس و یاد و نام شهدا باید در جامعه زنده مانده و در نسل جوان نهادینه شود.

🔹 وی در خصوص فضا سازی شهر در هفته دفاع مقدس نیز خاطرنشان ساخت : فضاسازی شهری و اداری در هفته دفاع مقدس باید به نوعی باشد تا مردم این هفته ارزشمند را احساس کنند .

🔹 فرماندار شهرستان ماکو از اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و اجتماعی در هفته دفاع مقدس سال جاری خبر داد و افزود : عطرافشانی و گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت ، برنامه های متنوع فرهنگی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در قالب برنامه های متنوع از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان ماکو می باشد .

 

# نظر : 0