فرماندار ماکو

محدودیت های وضعیت قرمز در شهرستان ماکو به اجرا در آمد

محدودیت های وضعیت قرمز در شهرستان ماکو به اجرا در آمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در سی و چهارمین جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان ماکو اظهار داشت :

📌 کلیه گروه های شغلی ۲ ، ۳ و ۴ به علت قرار گرفتن شهرستان در وضعیت قرمز تعطیل می باشند .

📌 ورودی شهرستان توسط نیروهای انتظامی مسدود شده و از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی و خروج خودروهای با پلاک بومی جلوگیری بعمل خواهد آمد .

📌برگزاری هرگونه مراسمات تجمعی ، عروسی و ختم ممنوع بوده و با برگزار کنندگان برخورد خواهد شد .

📌 وادی رحمت شهرستان در کلیه روزها تعطیل می باشد .

📌 افرادی که با پلاک های غیر بومی وارد شهرستان ماکو شوند جریمه سنگین خواهند شد .

📌 واحد های صنفی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکرده و نسبت به بازگشایی واحدهای خود اقدام نمایند بدون تذکر پلمپ خواهند شد .

📌اکیپ مشترک نظارت بر اعمال محدودیت های کرونایی ، واحد های متخلف را به دادستانی معرفی خواهند کرد .

✅ عرب باغی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ماکو نیز در این جلسه با بیان اینکه دستگاه قضائی در کنار ستاد کرونا می باشد گفت : - هرشخص حقیقی و حقوقی که وضعیت قرمز را در شهرستان ماکو رعایت نکند به جرم تهدید علیه بهداشت عمومی با وی برخورد قضائی و عبرت آمیز خواهد شد . - نیروی انتظامی در صورت مشاهده هرگونه تجمع افراد را به عنوان جرم مشهود دستگیر و به دادستانی معرفی نماید .

✅ دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو نیز در این جلسه با بیان اینکه تخت های بیمارستان پر شده است افزود : موج چهارم شیوع بیماری منحوس کرونا در شهرستان شروع شده و از شهروندان درخواست داریم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مدافعان سلامت را یاری نمایند .

# نظر : 0