امام جمعه ماکو :

مسئولین باید در پاسخگویی به مراجعین صبر و حوصله پیشه کنند و با گشاده رویی با آنها برخورد نمایند

مسئولین باید در پاسخگویی به مراجعین صبر و حوصله پیشه کنند و با گشاده رویی با آنها برخورد نمایند

صبح امروز دومین جلسه اخلاق ویژه مدیران شهرستان ماکو با حضور حجت الاسلام سید محمد هاشمی امام جمعه ، حسین عباسی فرماندار و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حجت الاسلام سید محمد هاشمی در این جلسه با اشاره به اهمیت و تاکیدات دین مبیبن اسلام و ائمه معصومین علیهم السلام در نحوه برخورد با افراد و مراجعین گفت : پیامبر گرامی اسلام نیز در برخورد با مراجعین با صبر و حوصله و گشاده رویی با آنها استقبال می کرد و حتی این رفتار ایشان مورد توجه پیروان سایر ادیان نیز قرار می گرفت و باعث به اسلام گرویدن آنها می شد . 

امام جمعه ماکو با تاکید بر اینکه  مسئولین باید در پاسخگویی به مراجعین صبر و حوصله پیشه کنند افزود : مسئولین دستگاههای اجرایی باید با الگو قرار دادن سیره و روش پیامبر گرامی اسلام با سعه صدر ، صبر و حوصله و گشاده رویی با مراجعین برخورد نمایند .  

حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه شخصیت و جایگاه افراد با توجه به لباس و وضعیت ظاهری آنها  مورد سنجش و ارزیابی قرار نمیگیرد و همه در بارگاه خداوند متعال از جایگاه یکسان و برابری برخوردار هستند خاطر نشان ساخت :  مسئولین باید شرایط را به گونه ای فراهم نمایند که ارباب رجوع بتواند به راحتی مطالب و درخواست های خود را مطرح نماید .

 

# نظر : 0