فرماندار شهرستان ماکو :

💢 دستگاههای اجرایی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی غافل نشوند

💢 دستگاههای اجرایی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی غافل نشوند
پیش از ظهر امروز سومین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تاکید بر تخصصی کردن جلسات کارگروه اجتماعی و فرهنگی و طرح یک موضوع خاص در هر جلسه گفت : دستگاههای اجرایی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی غافل نشوند ، چراکه فعالین این حوزه ارتباط بیشتر و نزدیکتری با مردم دارند . 

وی با بیان اینکه آسیب های اجتماعی در شرایط بحرانی می تواند کشور را با مشکل مواجه نماید افزود : اغلب آسیب های اجتماعی ریشه در فرهنگ و اقتصاد جامعه دارد و باید از تمامی ظرفیت ها برای کاهش آن استفادکرد . 

فرماندار ماکو با اشاره به اینکه در گذشته روحانیون و ریش سفیدان در جامعه کارکرد سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی داشتند و سخنان آنها فصل الخطاب بود اظهار داشت : متاسفانه با پیشرفت جوامع بشری ، مشکلات و آسیب های اجتماعی نیز در بین مردم گسترش یافت و در حال حاضر نیز متولیان امر به این نتیجه رسیده اند که صرف توسعه اقتصادی کشور ها کافی نیست و باید امنیت اجتماعی و آرامش شهروندان نیز توسعه و تامین شود . 

در ادامه این جلسه دادستان عمومی و انقلاب ، رئیس دادگستری ف معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی ، رئیس اداره بهزیستی ، کمیته امداد ، شبکه بهداشت و درمان و کارشناس امور بانوان و خانواده فرمانداری مطالبی را در خصوص کاهش و مدیریت آسیب های اجتماعی بیان و پیشنهادات لازم را ارائه نمودند .  

 

🆔 🇮🇷@farmandari_maku

# نظر : 0