بمناسبت گرامیداشت هفته دولت :

دیدار فرماندار ماکو به همراه تعدادی از اعضای شورای اداری با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو

دیدار فرماندار ماکو به همراه تعدادی از اعضای شورای اداری با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو

پیش از ظهر امروز در دومین روز از هفته دولت فرماندار ماکو بهمراه اعضای شورای اداری با رعایت پروتکل های بهداشتی با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو دیدار و گفتگو کردند . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این دیدار با تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجائی و باهنر گفت : رمز ماندگاری شهدای گرانقدر مردمی بودن و خدمت صادقانه به مردم و شهادت در همین مسیر است . 

فرماندار ماکو با اشاره به تدوین بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی ، افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی اظهار داشت : در هفته دولت امسال ۳۱ پروژه تولیدی ، کشاورزی ، خدماتی , عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۸۹ میلیارد و ۳۵۸ میلیون تومان کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این دیدار با تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان گفت : خدمت بی منت به مردم و برای رضایت ذات اقدس الهی از اجر و ثواب زیادی برخوردار است و نباید در این راه خسته شد . 

وی با تقدیر از اقدامات فرماندار و مجموعه دستگاه های اجرایی شهرستان در شرایط حاکم بر کشور ، کمبود منابع و فشار های استکبار جهانی بر علیه نظام اسلامی اظهار داشت : اتحاد و انسجام مسئولین شهرستان قابل تحسین است و در سایه همین موضوع ، اتفاقات بسیار خوبی صورت گرفته و شهرستان ماکو در مسیر توسعه قرار گرفته است .

 

# نظر : 0