فرماندار ماکو :

در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی بهره برد

در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی بهره برد

🔻صبح امروز پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ عباسی در این جلسه با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت : مسئولین در کنار نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی هستند و همواره قدردان زحمات و تلاشهای شبانه روزی آن‌ها می باشند . 

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه نیروی انتظامی در بحث مبارزه با مواد مخدر بیشترین زحمات را متحمل میشود اظهار داشت : در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی بهره برد و تمام دستگاهها باید تقویت جامعه مدنی در کشور کمک نمایند .

🔻رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ماکو با تقدیر از زحمات نیروهای عمل کننده گفت :  با تلاش شبانه روزی نیروهای فرماندهی هنگ مرزی ، انتظامی و گمرک بازرگان در شش ماهه نخست امسال حدود ۲۶۲ کیلوگرم انواع  مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است . 

🔻 وی از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواست ، با شناسایی نقاط آلوده و آسیب پذیر و همچنین برگزاری همایش های آگاه سازی و نمایشگاه های آشنایی با آثار سوء مصرف مواد مخدر ، اقشار مختلف جامعه را نسبت به تبعات گرایش به این مواد افیونی بیشتر مطلع نمایند.

 

# نظر : 0