پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست

پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی  با صدور پیامی ۱۷ مهر ماه روز جهانی پست را به کارکنان این شبکه عظیم ارتباطی تبریک گفت .

بسمه تعالی

پست بزرگترین شبکه توزیع فیزیکی در جهان به شمار می‏رود و یکی از اهداف تعیین هفدهم مهرماه (نهم اکتبر) به عنوان "روزجهانی پست" آگاهی بخشیدن به آحاد جامعه از نقش این نهاد خدمتگزار در زندگی روزمره آنان و سهم آن در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها است.


صنعت پست به دلیل داشتن توانمندی های فراوان، نقش مهمی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور ایفاد می نماید واز اینرو  شبکه پستی در کشور توانسته است با تغییر ساختار،افزایش کیفیت و بهره گیری از توان بخش خصوصی به بخشی از اهداف برنامه ریزی شده خود دست یافته و به جایگاه واقعی خود در دولت و جامعه نزدیک شود .

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی پست به کارکنان شبکه پستی کشور و همکاران گرانقدر این مجمعه ودر اداره پست شهرستان ماکو بر خود واجب می دانم از تلاشهای ارزشمندتان در خدمت به این شبکه و همراهی تان با اهداف و سیاستهای کلان دولت قدردانی و سعادت و سلامتی یکایک شما عزیزان گرانقدر را از درگاه قادر متعال مسالت می نمایم.

حسین عباسی
فرماندار شهرستان ماکو 

# نظر : 0