فرماندار ماکو :

در شرایط کنونی دستگاه قضایی می تواند در توسعه صادرات ، ترانزیت و رونق تولید واحد های صنعتی نقش مهم و تاثیر گذاری ایفا نماید

در شرایط کنونی دستگاه قضایی می تواند در توسعه صادرات ، ترانزیت و رونق تولید واحد های صنعتی نقش مهم و تاثیر گذاری ایفا نماید

🔻 پیش از ظهر امروز ، حسین عباسی  فرماندار ماکو بهمراه اعضای شورای تامین ، بخشدار مرکزی و بازرگان با مجید نیازی رئیس جدید دادگستری شهرستان دیدار و برای وی در مسئولیت جدیدشان آرزوی موفقیت کردند ‌.

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این دیدار با بیان اینکه دستگاه قضایی در جامعه از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت : تعامل و همکاری بین دستگاه های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می شود . 

🔻وی افزود : امروز همدلی و تعامل بسیار خوبی بین دستگاه قضایی و سایر ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی وجود دارد که بطور قطع ادامه این روند در تقویت حاکمیت قانون در سطح شهرستان ، شتاب بخشی و تسریع در توسعه و پیشرفت بخش های مختلف بسیار موثر خواهد بود.

🔻فرماندار ماکو با اشاره به موقعیت خاص و منحصر به فرد شهرستان در استان و حتی کشور خاطر نشان ساخت : در شرایط کنونی دستگاه قضایی می تواند در توسعه صادرات ، ترانزیت و رونق تولید واحد های صنعتی نقش مهم و تاثیر گذاری ایفا نماید . 

🔻عباسی در خصوص برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سالجاری نیز گفت : تعامل و همکاری مجریان انتخابات و ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی می تواند شرایط را برای برگزاری انتخابات سالم ، قانونمند و پرشور فراهم آورد . 

🔻مجید نیازی رئیس جدید دادگستری ماکو هم در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری با مجموعه اعضای شورای تامین و دستگاههای اجرایی شهرستان گفت : تمامی امکانات و تصمیمات لازم در راستای حل مسائل و مشکلات موجود و توسعه همه جانبه شهرستان بکار گرفته خواهد شد تا دستگاه قضا نیز در کنار سایر نهاد ها به وظیفه خود در اجرای قانون و برقراری عدالت به خوبی عمل نماید ‌. 
 

# نظر : 0