فرماندار شهرستان ماکو :

بمنظور تبیین صحیح دستاورد های انقلاب ، لازمست خدمات ارائه شده توسط دولت به مردم و هزینه مردم برای استقلال و پایداری نظام به نسل حاضر تشریح شود .

بمنظور تبیین صحیح دستاورد های انقلاب ، لازمست خدمات ارائه شده توسط دولت به مردم و هزینه مردم برای استقلال و پایداری نظام به نسل حاضر تشریح شود .

پیش از ظهر امروز ، سومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور فرماندار امام جمعه و مسئولین ادارات ذیربط محل دفتر امام جمعه برگزار شد. 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، به لحاظ مسائل و مشکلات ایجاد شده توسط دولت آمریکا در داخل و خارج از کشور باید با اهمیت و شکوه بیشتری برگزار شود گفت : بمنظور تبیین صحیح دستاورد های انقلاب ، لازمست خدمات ارائه شده توسط دولت به مردم و هزینه مردم برای استقلال و پایداری نظام به نسل حاضر تشریح شود . 

وی افزود : با اتحاد و همبستگی توانسته ایم در طول  چهل سال گذشته موفقیت ها و دستاوردهای زیادی را در عرصه‌های داخلی و بین المللی کسب نمائیم  و با وحدت بین دولت و ملت و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری می توانیم در ادامه راه نیز موفق باشیم .

فرماندار ماکو خاطر نشان ساخت : لازمه تبیین دستاوردهای انقلاب به نسل چهارم ارائه گزارش های آماری و مقایسه ای وضعیت خدمات عمومی قبل از پیروزی انقلاب و حال حاضر است و تحقق این امر مهم نیازمند اهتمام جدی مسئولین است .  

حجت الاسلام میر محمد هاشمی امام جمعه ماکو هم در این جلسه گفت : قبل از پیروزی انقلاب اسلامی استکبارجهانی و بخصوص آمریکا تمامی منافع خود را از طریق کشور هایی که زیر سیتره داشتند  تامین می کردند که با پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن سال 57 تمامی معادلات جهانی برهم خورد و از آن تاریخ به بعد دنیا به عزت و ایستادگی ملت ایران در برابر ایادی استکبار ایمان آوردند . 
وی با بیان اینکه بحث فتنه در بستر جامعه اسلامی رخ می دهد افزود : بمنظور ایجاد شور ونشاط در جامعه باید دستاوردهای فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی ، عمرانی و ... انقلاب در جامعه بیان و از سیاه نمایی و نشر اخبار کذب و نا امید کننده به جد خودداری شود . 

در ادامه این جلسه مسئولین کمیته مراسمات چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه ها و نکته نظرات پیشنهادی خود را ارائه نمودند . 

 

👇👇👇
🆔 @farmandari_maku

# نظر : 0