فرماندار ماکو :

لزوم مدیریت یکپارچه و ساماندهی داخل گمرک بازرگان / وضعیت نابسامان گمرک بازرگان زیبنده نظام نیست

لزوم مدیریت یکپارچه و ساماندهی داخل گمرک بازرگان / وضعیت نابسامان گمرک بازرگان زیبنده نظام نیست

🔻ظهر امروز جلسه بررسی مسائل و مشکلات اقتصادی منطقه آزاد ماکو و خصوصا" گمرک بازرگان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی ، استاندار آذربایجان غربی و تعدادی از مسئولین کشوری ، استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از حضور مقام عالی وزارت امور اقتصادی و دارایی و استاندار آدربایجان غربی جهت بررسی مسائل و مشکلات اقتصادی منطقه بر لزوم مدیریت یکپارچه و ساماندهی داخل گمرک بازرگان تاکید نمود . 

🔻وی با انتقاد از وضعیت نابسامان گمرک بازرگان افزود : عدم مدیریت یکپارچه در گمرک بازرگان و سیستم واحد دستگاههای مستقر در مرز مشکلات زیادی را برای فعالین اقتصادی و تجاری به وجود آورده است.

🔻فرماندار ماکو با بیان اینکه وضعیت محوطه گمرک بازرگان بسیار نامناسب و زیبنده نظام نیست اظهار داشت : حل مسائل و مشکلات گمرک بازرگان نیازمند توجه ویژه مقام عالی وزارت امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران است ، تا از وضعیت موجود خارج شود . 

🔻عباسی بر اقدامات صورت گرفته و دیدار های فرمانداری ماکو با والیان ایغدیر و دوغوبایزید ترکیه اشاره و افزود: در ملاقات های دوطرف همواره بر ظرفیت بازارچه مشترک ساری سو و همچنین ایجاد بازارچه جدید در منطقه بورالان که بستر ساز امنیت ، توسعه اقتصادی و افزایش مبادلات تجاری می باشد تاکید میشود که امید است با تدابیر مقام عالی وزارت تمامی اهداف منجر به نتیجه شود . 
 

# نظر : 0