معاون فرماندار ماکو :

با دستور قضایی ، کامیون های متوقف شده در معابر و خیابان های اصلی و فرعی فک پلاک خواهند شد

با دستور قضایی ، کامیون های متوقف شده در معابر و خیابان های اصلی و فرعی فک پلاک خواهند شد

ظهر امروز ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیریت ترافیک شهرستان ماکو به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و اهتمام جدی اعضای شورا در مدیریت ترافیک شهری گفت : علیرغم اخطارها و اعمال جرایم راهنمایی و رانندگی ، رانندگان وسایط نقلیه سنگین و بخصوص کامیون ها نسبت به توقف خودرو های خود در معابر و خیابان های اصلی و فرعی اقدام می نمایند و این امر موجب ایجاد نارضایتی های زیادی از طرف شهروندان در سطح شهر شده است .

معاون فرماندار ماکو افزود : در راستای برخود با رانندگان متخلف ، با دستور قضایی پلیس راهور مکلف به فک پلاک کامیون های متوقف شده در سطح شهر شده است .
وی با انتقاد از رانندگی پرخطر برخی شهروندان افزود : متاسفانه از ابتدای امسال تاکنون تصادفات جرحی در سطح خیابان ها و معابر شهر ماکو ۳۰ درصد افزایش یافته و ۷ نفر از عزیزان جان خود را از دست داده اند . 

قربانی با تاکید بر لزوم ایمن سازی جاده ها و تقاطع ها گفت : شهرستان ماکو در بحث افزایش تصادفات ، رتبه اول استانی را به خود اختصاص داده است . 

# نظر : 0