معاون فرماندار ماکو :

بسیج نشانه ایستادگی ، وحدت و خدمت در کشور است

بسیج نشانه ایستادگی ، وحدت و خدمت در کشور است

🔻 صبح امروز جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین در شهرستان ماکو ، به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و نهاد های ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ خانم قربانی در این جلسه با گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران گفت : همواره بسیج نشانه ایستادگی ، وحدت و خدمت در کشور بوده و این موضوع چهل سال است که به اثبات جهانیان رسیده است . 

معاون فرماندار ماکو با تقدیر از حضور فعال و مثمر ثمر بسیج در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی افزود : بسیجیان دلاور در هشت سال دفاع مقدس ، دوران سازندگی و سایر عرصه  توانسته اند توانمندی ، شکوه و اقتدار ایران اسلامی را به رخ کشور های مستکبر بکشند . 

سرهنگ عطاری معاون هماهنگ کننده سپاه ماکو هم در این جلسه با بیان اینکه بسیج ماندگارترین یادگار حضرت امام  خمینی (ره) است که ریشه در آیات الهی دارد گفت : برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین با شعار " بسیج چهل سال خدمت ، جهاد و شهادت "  ،  در قالب ۱۰۰ برنامه فرهنگی ، ورزشی ، بصیرتی ، خدمات پزشکی و عمرانی تدوین شده و از ۳۰ آبان لغایت ۶ آذر در سطح شهرستان اجرا خواهد شد . 


 

# نظر : 0