آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی :

بمنظور ساماندهی و جابجایی واحد های زیرکوهی شهر ماکو 8 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است .

بمنظور ساماندهی و جابجایی واحد های زیرکوهی شهر ماکو 8 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است .
🔻پیمان آرامون سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در جریان افتتاح همزمان 8 پروژه آبرسانی روستایی شهرستان ماکو گفت : بمنظور حذف نقاط حادثه خیز ، عملیات تعریض 38 کیلومتر جاده از سه راه ایواغلی تا شهر قرضیاء الدین  در روز های آینده کلنگ زنی خواهد شد.

 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت : بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۷۱۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

🔻 وی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص اصلاح نقاط حادثه خیز افزود : با تدبیر مقام عالی استان و بمنظور اصلاح نقاط حادثه خیر تفاهم نامه ای با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان منعقد شده است و حدود  44 میلیارد تومان برای حذف نقاط مورد نظر که بخشی از آن در حوزه شهرستان های ماکو ، شوط و پلدشت قرار گرفته است اعتبار پیش بینی شده است و در این راستا عملیات تعریض 38 کیلومتر جاده از سه راه ایواغلی تا شهر قرضیاء الدین  در روز های آینده کلنگ زنی خواهد شد.

🔻 آرامون با بیان اینکه با پیگیری های فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ساماندهی مساکن زیر کوهی که در ستاد بازآفرینی مطرح و مصوب شد اظهار داشت : به همین منظور 8 میلیارد تومان در سال 97و 98 برای جابجایی واحد های مسکونی زیرکوهی اعتبار پیش بینی شده است . 

🔻 سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی همچنین از اتمام عکس برداری هوایی شهر های زیر 25 هزار نفر جمعیت  در استان خبر داد و گفت : با توجه به خلاء مدیریت واحد در دفاتر فنی و ترسیم خط مشی مشخص این اقدام صورت گرفت و برای تجدید نظر طرح های هادی روستایی که افق ده ساله آنها به اتمام رسیده است  5 میلیارد تومان برای سال 97و 98 اعتبار در نظر گرفته شده است . 

🔻 وی با بیان اینکه بمنظور ایجاد اشتغال پایدار برای روستائیان تاکنون 270 میلیارد تومان تسهیلات اعطاء شده است و پیش بینی می شود در سال 98 در هر شهرستان یک طرح بوم گردی اجرا شود گفت : طرح دهکده لجستیک در طرح هادی شهر بازرگان و مطالعات شهر ماکو در نظر گرفته شده است و امیدواریم با عمیاتی شدن آن ، ماکو به هاب اقتصادی در منطقه تبدیل شود .

👇👇👇
🆔 🇮🇷@farmandari_maku

# نظر : 0