‍ فرماندار ماکو :

تلاش خبرنگاران در کنار کادر درمانی برای پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است

تلاش خبرنگاران در کنار کادر درمانی برای پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است

🔻پیش از ظهر امروز حسین عباسی فرماندار ماکو در مراسمی که بمناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار با حضور خبرنگاران و مدیران مسئول نشریات محلی در محل فرمانداری برگزار شد گفت : تلاش خبرنگاران در کنار کادر درمانی برای پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است.

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی با گرامیداشت یاد و خاطر شهید صارمی و شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی و همچنین تبریک روز خبرنگار گفت : کارنامه موفق شهرستان ماکو در بحث کنترل ، پیشگیری و مبارزه با کرونا مدیون مردم فهیم ، کادر درمانی ایثارگر و در کنار آن شما خبرنگاران است که جهادگونه در این عرصه تلاش نمودید . 

فرماندار ماکو با بیان اینکه عشق و علاقه به خبرنگاری عامل ثبات و پایداری شما در این عرصه شده است افزود: هر جامعه با حضور خبرنگارانی مدنی، توسعه یافته خواهد شد و کشوری موفق است که در این عرصه فعالیت مثبت مبتی بر اخلاق داشته باشد.

🔻عباسی در تشریح رسالت خبرنگاران گفت: نقش خبرنگاران در سرمایه گذاری، توسعه اجتماعی و فرهنگی، امنیت، احساس مسئولیت شهروندان، بسیار مهم و حائز اهمیت است و ضروریست ، شما برای تمامی حوزه ها سناریوی مجزایی داشته باشید .

🔻 وی ، خبرنگاران را بازوان توانمند و مشاوران امین فرمانداری عنوان و اظهار داشت : اگر هر مسئولی به این مهم باور نداشته و خارج از آن عمل نماید مورد پذیرش نخواهد بود و تمامی ادارات موظف به همکاری با خبرنگاران رسمی و مورد تائید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

🔻 فرماندار ماکو با تاکید براینکه جامعه بدون اخلاق توسعه نخواهد یافت افزود: خبرنگاران با نقد های شایسته در کنار رعایت اخلاق در توسعه همه جانبه کشور شریک باشند و با هدایت جامعه به سمت پرسشگری ، شهروند را در حل مسائل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی سهیم نمائیم .

🔻در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از تلاش ها و زحمات خبرنگاران و مدیران مسئول نشریات محلی شهرستان ماکو تجلیل بعمل آمد.

 

# نظر : 0