معاون فرماندار ماکو :

لزوم اطلاع رسانی و تبیین خدمات دولت در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

لزوم اطلاع رسانی و تبیین خدمات دولت در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر

معاون فرماندار ماکو : 
💢 لزوم اطلاع رسانی و تبیین خدمات دولت در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر


ظهر امروز نشست ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر شهرستان ماکو ،  به ریاست خانم قربانی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور معزز مدیر کل صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان ، کارگزاران و مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛  خانم قربانی در این نشست بر لزوم اطلاع رسانی و تبیین خدمات دولت در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر تاکید و خاطر نشان ساخت : دهیاران ، اعضای شوراهای اسلامی روستاها ، متنفذین ، روحانیون و مسئولین ادارات خدمات رسان می توانند در امر اطلاع رسانی خدمات دولت در کنار کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر باشند .

 یونس معزز مدیر کل صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری استان هم در این نشست با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶۴ کارگزار صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری در آذربایجان غربی فعالیت میکنند گفت : از این تعداد ۳ کارگزار در شهرستان ماکو  مستقر می باشد .

وی با اشاره به مزایای بیمه روستائیان و عشایر از جمله ؛ بازنشستگی، از کار افتادگی ناشی از کار، بیماری، حوادث و مزایای مستمری بازماندگان با امکان انتقال سوابق بیمه های اجتماعی دیگر افزود :  در حال حاضر  ۲۰۴۹ نفر از شهروندان ماکوئی عضو این صندوق هستند .

مدیر کل صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری استان خاطرنشان ساخت : در حال حاضر تعداد ۸۰ هزار خانوار روستایی و شهری در استان آذربایجان غربی تحت پوشش این صندوق هستند که تعداد ۲۴۰۰ خانوار از مزایای حقوقی و مزایای مستمری برخوردار می باشند.


🗓 ۱۴۰۰/۰۸/۲۶

@PadDolat_Maku

# نظر : 0