نادر کاظمی فرماندار شهرستان ماکو در مراسم راهپیمایی 13 آبان :

قدرت ما فقط به موشک و قدرت نظامی مان نیست بلکه قدرت ما به حضور میلیونی مردم در 13 آبان در سراسر کشور است

قدرت ما فقط به موشک و قدرت نظامی مان نیست بلکه قدرت ما به حضور میلیونی مردم در 13 آبان در سراسر کشور است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، نادر کاظمی فرماندار شهرستان پیش از ظهر امروز جمعه در سخنرانی اجتماع عظیم مردمی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ضمن بزرگداشت این روز گفت : قدرت ما فقط به موشک و قدرت نظامی مان نیست بلکه قدرت ما به حضور میلیونی مردم در 13 آبان در سراسر کشور است .

نادر کاظمی با اشاره به اینکه مردم همیشه قهرمان شهرستان ماکو امروز با حضور خود در راهپیمایی 13 آبان نشان دادند که مردم قدردان ما همیشه در پای آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده اند و دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند افزود : آمریکا باید بداند که حضور میلیونی مردم کشور در راهپیمایی 13 آبان نشانگر این است که باید با ایران و ایرانی به زبان تکریم سخن بگوید .

فرماندار ماکو با اشاره به بزرگی و عظمت شخصیت حضرت امام خمینی (ره) گفت : امام راحل مردی است که تاریخ هنوز در شناختن او در حال تامل است چرا که ایشان در برخورد با رژیم شاهنشاهی و مبارزه با رژیم پهلوی پرچمدار مبارزه بودند و در زمان نخست وزیری اسدالله اعلم و درست زمانی که طرح کاپیتولاسیون اعلام شد حضرت امام این ذلتی را که به مردم وارد آمده بود را برنتابید و در سخنرانی تاریخی خود در شهر قم در مقابل رژیم طاغوت ایستاد و در طول تاریخ ماندگار شد .

کاظمی ابراز داشت : امروز به پشتوانه مردم قهرمان ایران وقتی آیت الله رئیسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل حضور یافت سران کشورهای مختلف برای ملاقات با مسئولان ایرانی به صف ایستادند و دولت با سخنان محکم برای دفاع از حقوق ملت در میادین مختلف جهانی گام برداشت .

فرماندار ماکو در ادامه با اشاره به اینکه همه ما در زیر سقف جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه همه جانبه در برابر مستکبران و برای پیروزی و رسیدن به قله های پیشرفت و موفقیت حرکت می کنیم گفت : چیزی که دشمن در پی آن است بر هم زدن اتحاد و همدلی کشور است و امری که امام راحل و بزرگان کشور بر آن تاکید کردند وحدت کلمه و همراهی می باشد بنابراین باید تمام ملت و مسئولین در کنار هم با وحدت هر چه بیشتر تلاش کنند .

ایشان در ادامه اضافه کرد : هم اکنون کشورهایی همچون آمریکا، اسرائیل و عربستان به دنبال سو استفاده از شرایط کنونی می باشند ولی با هوشیاری رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و با در میدان بودن تمام ارکان نظام و مردم همیشه در صحنه همانند همیشه نقشه های دشمن نقش بر آب خواهد شد.

فرماندار ماکو در پایان ضمن تشکر از حضور مردم در این راهپیمایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص اینکه مسئولین نوکر مردم هستند خاطرنشان ساخت : فرزندان شما در دولت سیزدهم به عنوان مسئول و خادم ملت در تلاش هستند تا بتوانند بهترین خدمت رسانی را برای مردم قدرشناس شهرستان ماکو فراهم نمایند .

# نظر : 0