فرماندار ماکو :

امنیت پایدار مرزها مرهون تلاش ها و مجاهدت های مرزبانان دلیر و غیور ایران اسلامی است

امنیت پایدار مرزها مرهون تلاش ها و مجاهدت های مرزبانان دلیر و غیور ایران اسلامی است

🔻 صبح امروز بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ، حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو ، بهمراه اعضای شورای تامین از پاسگاههای هنگ مرزی در نقطه صفر مرزی ایران و ترکیه در منطقه بورالان بازدید و از تلاش ها و زحمات آنها در برقراری امنیت پایدار در مرز ها تقدیر نمود . 

🔻به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این بازدید ها با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش ها و زحمات آنها در برقراری امنیت پایدار در مرز ها گفت : امنیت پایدار مرزها مرهون تلاش ها و مجاهدت های مرزبانان دلیر و غیور ایران اسلامی است که بدور از خانواده های خود و در شرایط مختلف از کیان این مرز و بوم حفظ و حراست می کنند .

🔻فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان ماکو  افزود : خدمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای امنیتی خصوصاً مرزبانان ستودنی است و مردم کشورمان قدردان تلاش های این عزیزان هستند.

🔻وی روحیه سلحشوری و مقاومت مرزبانان شهرستان را بسیار بالا ارزیابی کرد و اظهار داشت : شما نظم و امنیت را در مرزها برقرار می کنید و پشتکار شما مرزداران و مرزبانان در حفاظت از مرزهای این شهرستان که جزء با ثبات ترین و آرام ترین مرزهاست قابل تقدیر است.

🔻 در پایان این بازدید ها ، فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان ماکو  با اهداء لوح و هدایایی از زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروی مرزبانی مستقر در پاسگاههای صفر مرزی و اعضای شورای تامین قدردانی نمود .

# نظر : 0