پیام تبریک حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت روز جهانی عصای سفید

پیام تبریک حسین عباسی فرماندار شهرستان ماکو به مناسبت روز جهانی عصای سفید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ ‍‍  حسین عباسی در پیامی روز جهانی عصای سفید را به روشن دلان ایران اسلامی ، بویژه روشندلان شهرستان ماکو و خانواده های گرانقدرشان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است :

 

  بسم الله الرحمن الرحیم


نامگذاری ۱۵ اکتبر مصادف با ۲۳ مهرماه از سوی سازمان علمی و فرهنگی یونسکو به عنوان روز جهانی نابینایان، تبلور قابلیت ها، توانمندی ها و شأن و منزلت اجتماعی نابینایان است تا با اغتنام از این فرصت کوتاه نگرشی مطلوب در جامعه نسبت به نابینایان به وجود آید.

عصای سفید چونان پرچمی است که به نشان استقلال در دست روشندلان به حرکت در می آید و آینه ای است که قدرت و نعمت خدایی را به تماشای تأمل و تفکر دیگران می گذارد .

در حال حاضر با تلاش و سعی روشندلان، بسیاری از آن مدارج علمی و مسئولیت های اجتماعی قابل توجهی را اختیار کرده اند که این مهم تذکری است مبنی بر اینکه محدودیت های جسمی، مانعی برای رسیدن انسان های ساعی به اهدافشان نیست.

اینجانب این روز را به تمامی روشندلان و روشن ضمیران عزیز صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم در پرتو همدلی و همیاری در پرتو تعالیم اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بتوانیم در تعالی و پیشرفت این عزیزان و سرمایه های ارزشمند میهن اسلامی مان سهیم باشیم.

حسین عباسی 
فرماندار شهرستان ماکو

# نظر : 0