معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان ماکو :

همه مسئولان باید نسبت به حل مشکلات مختلف محرومین احساس مسئولیت کنند

همه مسئولان باید نسبت به حل مشکلات مختلف محرومین احساس مسئولیت کنند

صبح امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات مسکن محرومین شهرستان ماکو به ریاست خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان ماکو و با حضور مسئولین ادارات ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .

🖋 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ؛ خانم قربانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان در این جلسه با بیان اینکه مسکن یکی از دغدغه های مردم بوده و تامین مسکن برای محرومان جامعه یکی از فعالیتهای اصلی کمیته مسکن محرومان می باشد گفت : تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه از مهمترین نیازها و یکی از اولویت های کمیته مسکن محرومان شهرستان است .

🔹 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان ماکو با اشاره به اینکه دستگاه‌های متولی باید در کنار یکدیگر برای اجرای هرچه بهتر این طرح قدم بردارند افزود : قبل از اجرای این طرح باید مشکلات زیرساختی طرح مسکن محرومین به صورت کارشناسی حل شود تا در آینده این شهروندان با هیچ مشکلی روبرو نشوند .

🔹 وی در پایان با بیان اینکه همه ما باید به یک نقطه مشترک برسیم تا ضعف هایی که در حوزه اجرا وجود دارد را مرتفع نمائیم خاطرنشان ساخت : همه مسئولان باید نسبت به حل مشکلات مختلف محرومین احساس مسئولیت کنند .

# نظر : 0