فرماندار ماکو :

متن قانون در خصوص برخورد با متخلفین قاچاق کالا و ارز مشخص و لازم الاجراست

متن قانون در خصوص برخورد با متخلفین قاچاق کالا و ارز مشخص و لازم الاجراست

پیش از ظهر امروز پنجمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسین عباسی در این جلسه با تقدیر از زحمات و تلاش های اعضای کمیسیون گفت :  متن قانون در خصوص برخورد با متخلفین قاچاق کالا و ارز مشخص و لازم الاجراست .

وی افزود : با تعامل و همکاری ادارات و سازمان های مستقر در مرز می توان با قاچاق سازمان یافته مبارزه و از ورود کالاهای غیر استاندار جلوگیری کرد ، که تحقق این امر مهم مستلزم ارائه راهکار و تدوین ساز و کار مناسب است .

فرماندار ماکو ، با اشاره به بخشنامه اخیر معاون اول رئیس جمهور در خصوص مجوز واردات 100 قلم کالا ( از شمول 1339 قلم کالای ممنوع ) گروه 4 اظهار داشت : بهبود معیشت مرزنشینان از جمله مهترین برنامه های دولت تدبیر و امید است و در این راه لازمست تمامی دستگاههای دخیل همکاری و تعامل مطلوب را با یکدیگر داشته باشند .   

در ادامه اعضای حاضر در جلسه ، ضمن ارائه گزارش ، نکته نظرات و پیشنهادات خود را  در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان نمودند .     

# نظر : 0